5 miejsc do odwiedzenia w Abu Dhabi

Turystyka

Mieszkasz na pustyni, ale nie wiesz, jakie jest najbardziej niesamowite miejsce w Abu Dhabi? Jeśli nie wiesz o niesamowitych miejscach w Abu Dhabi to czegoś Ci brakuje. Jeśli chcesz cieszyć się pięknem tego miasta to musisz odwiedzić te pięć miejsc.

Oto lista pięciu najlepszych miejsc do odwiedzenia w Abu Dhabi.

Pałac Przyszłości

Jest to największe muzeum na świecie. Jest to cud architektoniczny, który można znaleźć w Abu Dhabi. Został zaprojektowany przez Normana Fostera, a jego budowa została zakończona w 2012 roku.

Wielki Meczet Szejka Zayeda

Jest to jeden z najbardziej oszałamiających meczetów na całym świecie. Meczet ten został zbudowany z okazji urodzin założyciela ZEA, szejka Zayeda.

Centrum handlowe Abu Dhabi

Abu Dhabi Mall jest jednym z największych centrów handlowych na całym świecie. W centrum handlowym można miło spędzić czas. Znajdziesz tu wszelkiego rodzaju sklepy i restauracje.

Świat Ferrari

Jest to najdroższy park rozrywki na całym świecie. Możesz również odwiedzić ten park i cieszyć się przejażdżkami.

Emirates Golf Club

Jest to jeden z najstarszych klubów golfowych na całym świecie. Możesz dołączyć do klubu golfowego i rozegrać mecz z profesjonalnymi golfistami.

Wnioski:

Jest tak wiele rzeczy, które musisz zrobić, gdy odwiedzasz piękne miasto Abu Dhabi. Możesz wybrać się na wycieczkę po mieście, odwiedzić różne parki, centra handlowe i wiele więcej. To są najlepsze 5 miejsc, które musisz odwiedzić w Abu Dhabi.