Co robić podczas zwiedzania Dublina?

Turystyka

Dublin jest stolicą Irlandii i jest drugim co do wielkości miastem w Irlandii i trzecim w Wielkiej Brytanii. Znajduje się u ujścia rzeki Liffey i jest położony na wschodnim wybrzeżu wyspy. Dublin jest bardzo atrakcyjnym i ciekawym miejscem do odwiedzenia, jeśli chcesz mieć doświadczenie prawdziwej Irlandii.

Dublin jest pełen historycznych miejsc i muzeów, więc jeśli planujesz odwiedzić Dublin, to musisz być świadomy miejsc, które musisz zobaczyć i rzeczy, które musisz zrobić podczas wizyty w mieście.

Zamek w Dublinie

Zamek w Dublinie jest rezydencją angielskich królów i królowych. Jest to wspaniałe miejsce do odwiedzenia w Dublinie. Istnieje kilka niesamowitych muzeów, które można odwiedzić w tym miejscu, takich jak National Museum of Ireland, National Gallery of Ireland, National Library of Ireland i wiele innych.

Guinness Storehouse

To miejsce jest znane z piwa Guinness. Guinness Storehouse jest największym browarem na świecie i możesz cieszyć się darmowymi próbkami różnych produktów Guinnessa. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o marce Guinness, to jest to miejsce, do którego możesz się udać.

Grafton Street

Grafton Street jest główną ulicą handlową w Dublinie i jest znana z wysokiej klasy sklepów z modą. Słynne dublińskie puby znajdują się na Grafton Street i możesz cieszyć się irlandzką kulturą pijąc autentyczne piwa i whiskey w pubach.

Phoenix Park

Jest to najstarszy i największy park w Dublinie i jest to największa zielona przestrzeń w mieście. Możesz cieszyć się spacerami po parku i możesz znaleźć kilka pięknych miejsc do zrobienia zdjęcia.

Iglica w Dublinie

Jest to najwyższa struktura w Dublinie i jest to najwyższa struktura w Europie. Możesz odwiedzić to miejsce, jeśli chcesz podziwiać widok na miasto i będzie to również zabawa dla Ciebie, aby wspiąć się po schodach na szczyt budynku.

O’Connell Street

Jest to najbardziej znana i najbardziej ruchliwa ulica w Dublinie. Jeśli jesteś fanem amerykańskich programów, to z pewnością polubisz O’Connell Street, ponieważ jest to miejsce, gdzie znajdziesz wiele znanych miejsc i słynnych programów.

The Grand Canal

Jest to jedna z największych sztucznych dróg wodnych na świecie i stanowi serce Dublina. Możesz wziąć udział w przejażdżce łodzią po kanale i otrzymasz doświadczenie prawdziwej Irlandii.

Wnioski:

Dublin jest najbardziej popularnym miejscem w Irlandii, a mieszkańcy Irlandii są dumni ze swojego kraju. Jeśli jesteś turystą i nowicjuszem w tym mieście, możesz skorzystać z pomocy przewodnika i sprawić, że Twój pobyt będzie niezapomniany.